Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_188_16777215_00_images_spotkanie_praktyki.JPGJuż za wkrótce kolejna grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej wyjedzie na miesięczne praktyki zawodowe do Niemiec w ramach projektu „Praktyczne umiejętności i języki obce- Twoje klucze do wejścia na rynek pracy”. 

Aby mentalnie przygotować uczniów zorganizowano spotkanie ze współorganizatorami praktyk, panią Katarzyną Suchocką oraz panem Manfredem Mullerem. 

Nasi goście szczegółowo omówili zasady postępowania podczas odbywania praktyk. Uczniowie zostali zapoznani z regulaminem praktyk oraz kartą pracy. Przedstawione zostały hotele, do których się udadzą. Szczególną uwagę zwrócono na różnice kulturowe między naszymi narodami. 
Projekt jest realizowany na zasadach programu Erasmus+, a finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 
(PO WER) w ramach projektu realizowanego w trybie pozakonkursowym, którego beneficjentem jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE).

SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!