Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

 b_250_188_16777215_00_images_zdjecia_2017_kolo_ornitologiczne_drugie_MSI_1.JPGW dn. 08.12.17 r. w  GOKiS odbyło się  drugie spotkanie koła ornitologicznego. Tematem zajęć prowadzonych przez Ewelinę Puścian i Hannę Chromińską były ptaki żyjące w pobliżu siedzib ludzkich. 

Uczestnicy zajęć wykonali karmniki z butelek o różnej pojemności, a następnie identyfikowali ptaki występujące w najbliższym otoczeniu siedzib ludzkich, śledzili szlaki ich jesiennych migracji i poznali zasady dokarmiania ptaków. Na zakończenie zostały omówione zasady obrączkowania ptaków jako metody poznawania ich wędrówek.  Wykład o obrączkowaniu stanowił przygotowanie teoretyczne do następnych zajęć. Na trzecie spotkanie w  dniu 29.12.17 r. zaplanowano zajęcia terenowe z udziałem ornitologów-obrączkarzy.

 

 

SFbBox by website

DMC Firewall is a Joomla Security extension!