Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

PRIMAAPRILISOWY ŻART !!!

 

Ten tekst również był naszym żartem. Nic nam nie wiadomo, aby Honorowy Obywatel naszej Gminy miał w planach osiedlenie się tutaj i objęcie stanowiska dyrektora GOKiS.
Kto naprawdę zostanie nowym człowiekiem od kultury w Małkini dowiemy się zapewne już niedługo.

 

 

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, znany jest już następca dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Obecny, Andrzej Sadowski, po 26 latach „kulturowania” w Małkini z dniem 31 stycznia złożył rezygnację z tej funkcji. Od 1 maja będziemy już jednak mieli nowego człowieka od kultury w naszej gminie. Człowieka, który na to stanowisko nadaje się jak nit inny.

  

Oprócz dyrektorowania kulturze będzie również prezesował małkińskiemu sportowi, gdyż tutaj również ma dość spore doświadczenie. Swego czasu był on prezesem warszawskiego klubu „Tęcza”.

O kim mowa? Oczywiście o honorowym Obywatelu Gminy Małkinia Górna – Stanisławie Tymie. Ten wspaniały aktor, kabareciarz, felietonista, który urodził się w naszej gminie, postanowił właśnie wrócić do miejsca swego urodzenia na stałe. Wykupił dom, w którym przyszedł na ten świat (na Przewozie) i od maja dostał powołanie na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

Tak, że już nie tylko z panem Stanisławem będzie można sobie zrobić zdjęcie na ławeczce jego imienia, która ma powstać na byłym rynku, ale na żywo, kiedy przechadzał się będzie po naszej miejscowości.

Znamy już też jedną z pierwszych decyzji nowego Dyrektora GOKiS. Otóż najbliższa Małkińska Noc Nadbużańska zmieni swój charakter i od teraz będzie to Małkińska Nadbużańska Noc Kabaretowa, na której już w czerwcu ma wystąpić śmietanka polskiego kabaretu – 10 godzin żartów, śmiechu, i rozrywki na najwyższym poziomie. Gratulujemy super pomysłu i życzymy panu Stanisławowi długiego dyrektorowania.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd