Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Akcji "Operacja Rzeka 2019". Jest to akcja sprzątania rzeki Bug w linii brzegowej, w bezpośredniej okolicy sąsiadującej z Bugiem oraz sprzątania zgłoszonych kilku dopływów Bugu.
Projekt jest organizowany w oparciu o powoływane lokalne sztaby, które zgłaszają chęć udziału na zasadach wolontariatu.

Miejsce zbiórki: plac szkolny SP Kiełczew
termin 26.04.2019.
godz. 8:45.

Organizatorzy sztabów otrzymują w ramach projektu niezbędne wyposażenie (worki, rękawice, szczypce ) oraz komplet materiałów informacyjnych. W ramach projektu organizatorzy zapewniają zabranie zgłoszonych kontenerów po zakończeniu sprzątania. Zwieńczeniem akcji jest podsumowanie rezultatów działania oraz spotkanie uczestników, które organizuje każdy ze sztabów lokalnych.
W głównym sztabie Operacji Rzeka na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim planuje się wieczór podsumowujący akcję. W tej części wydarzenia ogłoszone zostaną wyniki projektu oraz przedstawione zostaną plany na przyszłość.
#operacjarzeka

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd