Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które wzięły udział wyborach samorządowych, a w sposób szczególny pragnę podziękować za wszystkie głosy oddane na moją osobę. Jestem zaszczycony, że obdarzyliście mnie Państwo tak dużym poparciem. Państwa zaufanie będzie źródłem mojej motywacji do jeszcze cięższej pracy na rzecz wszystkich mieszkańców Gminy Małkinia Górna. 


Z wyrazami szacunku, 
Dariusz Rafalik

 


 

Szanowni Państwo  !

 

W imieniu Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość dziękuję wszystkim Wyborcom za głosy oddane  na naszych kandydatów do Rady Powiatu Ostrów Mazowiecka. Dziękuję Kandydatom za trud i zaangażowanie jakie włożyli podczas kampanii wyborczej. Dziękuję tym którzy nas wspierali. Zaufanie jakim Państwo obdarzyli moją osobę będzie dla mnie zobowiązaniem do dalszej działalności publicznej dla rozwoju naszej gminy i powiatu.

 

 

Radny Rady Powiatu

Stefan Kazimierz Rostkowski


 

 

Podziękowanie za udział w wyborach


SZANOWNI PAŃSTWO !!!
Chociaż nie są jeszcze znane oficjalne wyniki wyborów samorządowych na terenie Gminy Małkinia Górna dziękuję Państwu przede wszystkim za udział w wyborach, ale nade wszystko dziękuję mieszkańcom Osiedla Domów Jednorodzinnych w Małkini Górnej za każdy oddany głos na moją osobę.

To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz naszej społeczności lokalnej ufam, że  sprostam Państwa oczekiwaniom.

Pozdrawiam serdecznie
Zbigniew Nietubyć

 


 

Szanowni Państwo.


Serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach i oddanie głosu na moją listę. Jest mi niezmiernie miło, iż mogłem otrzymać od Państwa 577 głosów, jednakże reguły wyborcze są nieubłagane i słabszy wynik na listę nie dał nam mandatu. Dziękuję Koleżankom i Koledze z listy za wspólną pracę.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom i życzę im sukcesów w pracy dla dobra naszej gminy.


Raz jeszcze dziękuję Państwu za oddane głosy, pozostaję z szacunkiem

Andrzej Sadowski


 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękuję wszystkim Wyborcom z ul. Leśnej 7,9,11,22 i 24, którzy oddali na mnie swój głos w niedzielnych wyborach do Rady Gminy. Jest mi niezmiernie miło i czuję się zaszczycony tak dużym Państwa poparciem. Będę starał się służyć jak najlepiej mieszkańcom Gminy Małkinia Górna.

Ponadto, dziękuję wszystkim Wyborcom, którzy 21 października wzięli udział w głosowaniu, gdyż: „Każda gmina, każda wspólnota stanowi jakąś niewielką cząstkę wszystkich obywateli kraju”.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie!

Serdecznie gratuluję Wszystkim, którzy te wybory wygrali.

 

Z wyrazami szacunku

Leszek Dębek


 

 

Szanowni Państwo,
za nami kolejne wybory samorządowe. Frekwencja potwierdziła, że w tym roku wybory cieszyły się dużym zainteresowaniem Mieszkańców Naszej Gminy. Jesteśmy przekonani, że My jako KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA mamy swój wkład w tak wysoką frekwencję. 
Dziękujemy za oddane na nasz Komitet głosy, dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że przedstawiane przez nas argumenty trafiały do Państwa. 
Gratulujemy wszystkim osobom kandydującym w wyborach, które zdobyły mandat. Jednocześnie życzymy aby wszystkie złożone obietnice wyborcze zostały zrealizowane.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW
PRZEJRZYSTA I ROZWOJOWA GMINA


 

Szanowni Wyborcy !

Serdecznie dziękuję za każdy oddany głos na moją osobę. Jest mi niezmiernie miło, że dzięki Waszemu zaufaniu zostałam wybrana do Rady Gminy. Dziękuję za okazane wsparcie i wiele miłych słów, które od was usłyszałam. Wszystkim zwycięzcom gratuluję wygranej i życzę powodzenia w najbliższej kadencji. Wierzę, że razem możemy zrobić wiele dla naszej gminy.

 

Z poważaniem

Urszula Fidorczuk.


 

 

Serdecznie dziękuję osobom, które oddały na mnie swój głos w wyborach do Rady Powiatu.

 

Ewa Janik

 


 

Żeby schudnąć trzeba jeść!

logo.jpg

b_300_280_16777215_00_images_grafika_natur_Dietetyk_Ostrw_Mazowiecka_komp.jpgWiele osób tkwi w przekonaniu, że kluczem do sukcesu w odchudzaniu jest zmniejszenie zjadanej ilości pożywienia, czyli potocznie zwana dieta „mniej jeść”. Kolorowe magazyny i portale internetowe bogate są w różnorodne diety cud, które w krótkim czasie obiecują zrzucenie zbędnych kilogramów, dzięki stosowanej głodówce. Nic bardziej mylnego! Dietetyk Naturhouse Ostrów Mazowiecka, Pani Katarzyna Mroczkowska wyjaśnia, że to właśnie mała ilość posiłków w ciągu dnia oraz ich nieregularność są jedną z głównych przyczyn nadmiaru kilogramów. Organizm człowieka jest jak domowy budżet – jeśli comiesięczna wypłata stoi pod znakiem zapytania odkładamy pieniądze na czarną godzinę. Tak samo jest z naszym organizmem - broniąc się przed głodówką odkłada „na zapas” tkankę tłuszczową, gdyż nie wie kiedy otrzyma potrzebną mu dawkę energii. Regularne, częste i małe objętościowo posiłki pozwalają utrzymać metabolizm na wysokich obrotach, a co za tym idzie powodują utratę kilogramów. Nasi klienci często są zaskoczeni, że będąc na diecie jedzą więcej niż zwykle i jednocześnie chudną! Misją Naturhouse jest również reedukacja żywieniowa czyli nauka prawidłowych nawyków żywieniowych, gdyż tylko w ten sposób można skutecznie i na zawsze pożegnać zbędne kilogramy.

 

Poniżej przedstawiamy pokrótce etapy kuracji odchudzającej typowe dla zdrowej osoby:

I etap trwa około 7 dni. Na tym etapie można stracić od 1 do 5 kg. To głównie efekt pozbywania się zbędnej wody metabolicznej oraz glikogenu.

II etap trwa często od 8-go do 21-dnia stosowania diety. Oczekiwany spadek masy ciała to0,5 do 1kg/tydzień. Jest to bardzo bezpieczne tempo zrzucania zbędnych kilogramów. Organizm ulega ponownemu nawodnieniu, ale nie zatrzymuje niekorzystnej wody metabolicznej i zaczyna korzystać ze zmagazynowanych rezerw tłuszczowych.

III etap to okres od 22-go do 28-go dnia diety. Spadek masy ciała jest systematyczny i wynosi średnio 0,5-1kg/tydzień. Organizm cały czas zużywa zbędną tkankę tłuszczową.

IV etap pojawia się średnio od 4-go tygodnia diety. Następuje spowolnienie utraty kilogramów - do 0,5kg/tydzień. Organizm przyzwyczaja się do nowych warunków – może więc wystąpić przestój w spadku masy ciała. Należy wtedy bezwzględnie przestrzegać ustalonej diety oraz wypijać minimum 1.5 l wody dziennie.

Po uzyskaniu wymarzonej masy ciała należy pamiętać o etapie stabilizacji, który zapobiega efektowi jo-jo.

Firma Naturhouse jest obecna w 40 krajach, a w Polsce posiada już ponad 300 placówek. To lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. Z pomocy Naturhouse skorzystało już ponad 6 milionów osób i liczba ta stale rośnie.

Dlaczego nie chudniemy mimo, iż jemy mało? Dlaczego nie wolno rezygnować z kuracji, gdy będąc na diecie nasza waga stoi w miejscu?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań związanych z prawidłowym odżywianiem, można uzyskać od Dietetyka Naturhouse podczas bezpłatnej konsultacji dietetycznej, na  którą można zapisać się pod nr 690 031 051 lub klikając TUTAJ 

W ramach otwarcia zapraszamy na bezpłatne:
- pomiary wagi,
- pomiary zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie
- pomiary zatrzymanych płynów metabolicznych w organizmie
- indywidualne konsultacje z dietetykiem

Zapisy na bezpłatną konsultację pod nr 690 031 051 lub klikając TUTAJ 

Serdecznie zapraszam! Dietetyk Naturhouse lic. Katarzyna Mroczkowska

Centrum Dietetyczne Naturhouse,
Lubiejewska 10/3
(nowy blok, obok cukierni Romanowski)
07-300 Ostrów Mazowiecka

Pn., Czw.           9.00  - 20.00

Śr.                   10.00 – 18.00

Wt.                    8.00 - 17.00
Pt.                     9.00 – 19.00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
www.naturhouse-polska.com

 

 

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd