Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

mks_makinia.gifW sobotnie popołudnie 19 sierpnia 2017 rokuMKS MAŁKINIA zainaugurował nowy sezon A klasy grupy Siedlce, podejmując zespół Jastrzębia Żeliszew. Pierwsza połowa stała pod znakiem dominacji naszej drużyny. Już w 2 minucie sytuację  bramkową wykorzystał Michał Zawistowski. 
 

Druga część meczu również wyglądała dobrze, lecz po dwóch indywidualnych błędach tracimy dwie bramki, co niestety nie pokazuje obrazu meczu. Jednak nie najważniejsze są wrażenia, a konkrety - 3 punkty zgarnięte przez nasz zespół. W trakcie meczu w pierwszym kwadransie spotkania miała miejsce przykra sytuacja. Po jednej z akcji zawodnik naszej drużyny, Kamil Równy odniósł kontuzję, zderzając się głowami z jednym z zawodników rywali. Kamil po opuszczeniu boiska został odwieziony do szpitala na szycie. Wracaj do nas jak najszybciej !!! W drugiej połowie bramki dla MKS strzelili jeszcze po raz drugi Michał Zawistowski i kapitan Adam Nagrodzki po podaniu Przemysława Maliszewskiego

 

MKS MAŁKINIA – JASTRZĄB ŻELISZEW 3:2 (1:0)


Bramki: Michał Zawistowski x2, Adam Najgrodzki - Daniel Jarocki x2, (x1 karny)


Skład MKS Małkinia: Kacper Klamer ??ta kartka - Przemysław Maliszewski (1 asysta) ??ta kartka Krzysztof Krawczyk ??ta kartka   Kamil Suszczyński  Kamil Równy  kontuzja 14" Piotr Barszcz - Tomasz Fydrych  zmiana 68" Mateusz Jakubowski    Daniel Góral  Adam Najgrodzki kapitan bramka  (1 asysta) Cezary Maliszewski  zmiana 63" Bartłomiej Wróblewski  -  Karol Dmochowski  zmiana 83" Dominik Sadowski   Michał Zawistowski bramka  zmiana 78" Marcin Sadowski   
 

 
    •  


 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Studio OSUMI prezentuje:

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Rada Gminy Małkinia Górna

RADA GMINY MAŁKINIA GÓRNA

1. Nietubyć Zbigniew – Przewodniczący
2. Maliszewski Jerzy - Wiceprzewodniczący
3. Murawski Arkadiusz- Wiceprzewodniczący

4. Biszewski Zdzisław
5. Bogdan Jacek
6. Dębek Leszek - tel. 503-070-557
7. Dębowiak Marzenna
8. Fidorczuk Urszula
9. Graczyk Arkadiusz
10. Jagiełło Józef
11. Kołota Krzysztof
12. Koroś Dorota
13. Nowacki Roman
14. Siwek Leszek
15. 
Zawistowski Marcin - 504-999-748

 

Przewodniczący Rady Gminy przyjmuje interesantów w poniedziałki w godz. 9.00 - 10.00 w Urzędzie Gminy w pokoju nr 9


Pogoda w Małkini

DMC Firewall is a Joomla Security extension!