Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Ostatnio aura nas nie rozpieszcza. Są burze, wieją silne wiatry przechodzące nawet w trąby powietrzne i leją się z nieba potoki deszczu. Inauguracyjna kolejka Siedleckiej Klasy A, która rozpoczęła się 19 sierpnia bez tego się nie obyła(nie było trąb powietrznych). Jako pierwsi na murawę wybiegli piłkarze NOJSZEWIANKI DOBRE i MIEDZANKI MIEDZNA. To im los przypadł w udziale zainaugurować pierwszą kolejkę sezonu 2017 – 2018.

Na pierwszego gola w nowym sezonie kibice w Dobrem czekali do 10 minuty, jego autorem był piłkarz MIEDZANKI MIEDZNA. Tego roczną listę najskuteczniejszych strzelców ligi, jako pierwszy otworzył Piotr Krysiński. W pierwszej kolejce, która obfitowała w grad goli, w sumie padło ich 38 na listę strzelców wpisało się 29 piłkarzy. W inauguracyjnej kolejce mamy, także piłkarza, który błysnął skutecznością kompletując na dzień dobry pierwszego hat – tricka. Tym szczęśliwcem jest znany wszystkim Michał Bondara, który w tym sezonie reprezentuje barwy TYGRYSA HUTA MIŃSKA. Aż siedmiu piłkarzy może pochwalić się zdobyciem dubletu a pozostałych 21 zaliczyło po jednym trafieniu. Gospodarze atut własnego boiska wykorzystali czterokrotnie, a goście 3 razy byli lepsi od gospodarzy. Pierwszym liderem w tabeli został zespół TĘCZY KORCZEW. Kolejka inauguracyjna oprócz goli obfitowała, także w kartki. Sędziowie ogółem pokazali ich 27, w tym 24 żółte i 3 czerwone. Najwięcej goli zobaczyli kibice w Korczewie – 10, gdzie miejscowa TĘCZA podejmowała u siebie TĘCZĘ STANISŁAWÓW. To spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 6 : 4. Zespół Stasiaków to spotkanie kończył w dziewiątkę. Dwie czerwone kartki zobaczyli w drugiej połowie ich zawodnicy. Najmniej goli zobaczyli kibice z Ostrówka. Ich LKS uległ 0 : 1 KOSOVI KOSÓW LACKI. Jedynego gola w 65 minucie strzelił Arkadiusz Borowy. A o to komplet wyników pierwszej kolejki Siedleckiej Klasy A:

• NOJSZEWIANKA DOBRE              MIEDZANKA MIEDZNA 1 : 3 (0:1)

Sebastian Sobotka 48’                  Piotr Krysiński 10’, Bartłomiej Rytel 55’,