Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Odchudzanie może być przyjemne i skuteczne!

Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty - to klucz do sukcesu!
Zadbaj o silną motywację

Na wizytach  monitorujemy  przebieg odchudzania, sprawdzamyefekty oraz w razie potrzeby wprowadzamyodpowiednie modyfikacje z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta.

Daj sobie możliwość wyboru

Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru. Dzięki temujemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka.

Przyjdź do Naturhouse na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ i przekonaj się sam!
Ostrów Mazowiecka ul. Mieczkowskiego 16 
tel.736-093-206
https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ostrow.mazowiecka 

Godziny otwarcia: 
Poniedziałek: 10:00 - 18:00 
Wtorek: 09:00 - 17:00 
Środa: 09:00 - 18:00 
Czwartek: 08:00 - 16:00 
Piątek: 08:00 - 15:00

Po zespołach seniorskich przyszedł czas na rozpoczęcie wiosennej rundy rewanżowej przez drużyny młodzieżowe zrzeszone w okręgu siedleckim. MKS Małkinię, będą reprezentowały w tych rozgrywkach trzy zespoły: Junior Młodszy (Siedlecka Liga Juniora Młodszego), Młodzicy (I Liga Okręgowa) i Orlik (II Liga Okręgowa).

 

Jako pierwsi swe rozgrywki zainaugurują podopieczni trenera Wiesława Jarząbka, którzy u siebie na „Azbest Arenie” w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 11 będą podejmować zespół KS ŁOSICE. Nasi młodzi piłkarze mają wobec piłkarzy z Łosic dług do spłacenia. W rundzie jesiennej (mecz i rewanż) przegrali z piłkarzami z Łosic oba mecze: 3:1 (wyjazd) i 1:2 (dom), więc będą na pewno się starali, aby spłacić, choć jedną ratę. Może być ciekawie. 

 

                                                                  MKS MAŁKINIA vs KS ŁOSICE

                                                 Niedziela 7 kwietnia 2019 roku-godzina 11.00

                                                                        Stadion ul. Kolejowa

 

Natomiast zespół trenera Zbigniewa Suchodolskiego czeka daleki wyjazd do oddalonego o 87 km Skórca, gdzie także w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 14 zmierzy się w walce o ligowe punkty z miejscowym NAPRZÓD SKÓRZEC. Jak nam jaskółki doniosły zespół ze Skórca może być ciężkim i niewygodnym przeciwnikiem. Ostatnio został wzmocniony piłkarzami z pobliskich Siedlec. Zapowiada nam się ciekawa walka od pierwszego gwizdka arbitra.

                                                          NAPRZÓD SKÓRZEC vs MKS MAŁKINIA

                                                   Niedziela 7 kwietnia 2019 roku-godzina 14.00

 

               

Trzeci nasz zespół MKS MAŁKINIA ORLIK trenowany przez Sylwestra Sierotę w ten weekend pauzuje. Zagra dopiero za tydzień na wyjeździe z ULKS STARAWIEŚ.

               

Wszystkie nasze młodzieżowe zespoły przerwę zimową wykorzystały na ciężkie zajęcia treningowe, które odbywały się w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini. Jeśli tylko aura sprzyjała trenerzy zajęcia starali się prowadzić na świeżym powietrzu. Każdy z trenerów miał możliwość rozegrania licznych meczy towarzyskich, z których po przeanalizowaniu wyciągali wnioski i starali się poprawić popełniane błędy. Teraz przyszedł czas na prawdziwą weryfikację, gdyż zaczyna się walka o ligowe punkty. Trzymamy mocno kciuki za nasze wszystkie zespoły, aby z tej rywalizacji wychodziły zawsze zwycięskie. Do boju MKS, do boju.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd