Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_250_134_16777215_00_images_zdjecia_2017_zlotka.jpg8 kwietnia 2017r gimnazjalny zespół piłkarek ręcznych, trenujący pod skrzydłami UKS „Dwójka” Małkinia Górna, rozegrał swoje kolejne zawody. Tym razem były to zawody w ramach awansu z powiatu ostrowskiego na międzypowiatowy start kalendarza XIX Igrzysk Młodzieży Szkolnej – gimnazjada. Dziewczęta uzyskały awans do tej imprezy w grudniu 2016r. Wśród zawodniczek, z powodu choroby, zabrakło tylko Andżeliki Bończyk (środkowa rozgrywająca). 

Pomimo braku naszego mocnego punktu, dziewczęta poradziły sobie z przeciwniczkami wygrywając wszystkie mecze. W grupie spotkałyśmy się z gimnazjalistkami z Kadzidła oraz GP 5 Ostrołęka. Z pierwszymi wygrałyśmy 12:9 a z drugimi, po lekkim horrorze -10:5. Mecz półfinałowy i finałowy poszedł już gładko. Na drodze do finału pokonałyśmy Gimnazjum w Chorzelach 21:4!!! a w finale ponowne spotkanie z Kadzidłem zakończyło się rezultatem 15:5. Zawody międzypowiatowe są imprezą, której pomimo szkolenia, zawsze ja i dziewczęta, obawiamy się i tak się tez stało w meczu z Ostrołęką, kiedy to długo przegrywałyśmy 2:0 a po 10 minutach gry, pierwszą połowę kończyłyśmy z wynikiem 2:1 dla przeciwniczek.
W efekcie sobotniej imprezy, kolejne złoto zasiliło zbiory „piłkareczek z Małkini” oraz po raz kolejny udowodniłyśmy, że dzierżymy prymat w żeńskim handballu gimnazjalistek w rejonie Ostrołęka (6 powiatów). Brawo dziewczyny. Zawody mazowieckie już 12 maja 2017r w Sochocinie (k/Pułtuska).
Od lewej stoją: A.Rostkowska, O.Rostkowska, K. Bończyk, D.Uścińska, Z. Kruszewska, J. Piotrak, M. Baczewska, K. Budziszewska, M. Suchcicka, Ł. Liszewska, M. Godlewska i J. Majewska.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd