Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W przedostatnią sobotę kwietnia, na naszej sali gimnastycznej, reprezentacja Gimnazjum nr 2 w Małkini G. po raz kolejny sięgnęła po złoto w międzypowiatowych zawodach w piłkę ręczną dziewcząt. Dziewczyny, tym wyczynem, zapewniły sobie awans na zawody wojewódzkie, które odbędą się 3-5 czerwca 2016r w Ostrołęce (w tym roku nasz rejon jest gospodarzem XVIII MIMS). Nasza reprezentacja w składzie : D.Uścińska (bramka), I.Ostrowska (bramka), J.Majewska (bramka), J.Kraszewska, W.Padewska, I.Kraszewska, W.Zatorska, D.Wujek, K. Bończyk, Z.Kruszewska, A.Rostkowska, A.Bończyk i M.Suchcicka- spisała się bardzo dobrze.

W żadnym, z czterech rozegranych  meczów, dziewczyny nie dawały cienia wątpliwości kto tą grę kontroluje i kto wygra ten pojedynek. Zakończyłyśmy turniej na pierwszym miejscu z kompletem punktów. Jedyny moment, kiedy to doświadczenie naszego zespołu przełożyło się na spokój w ostatnich minutach meczu, to ten kiedy to w 4-tej minucie meczu zespół z Gimnazjum nr 2 w Wyszkowie, prowadził 3 : 1. Twarda obrona, bieganie do kontrataków oraz swobodna gra w ataku pozycyjnym, odwróciły losy meczu, który zakończył się ostatecznie po 16-stu minutach wynikiem 8:3. Pozostałe wyniki to : 10:2 z G. Kadzidle, 10:4 z Przasnyszem i 8:2 z G. nr 1 w Ostrołęce. Wspomnę, że dziewczęta są wychowankami UKS „Dwójka” Małkinia Górna i szlify szczypiorniaka otrzymywały na boiskach Mazowieckiej Ligi.   Cieszy fakt, że w zespole są wszystkie trzy roczniki gimnazjalne. Dla dziewcząt z klas trzecich, jest to ostatni taki turniej i ,w większości przypadków niestety, pożegnanie z handbalem.

Bardzo dziękuję dziewczętom za wspólną pracę i życzę wytrwałości, przez ten ostatni miesiąc przygotowań do turnieju wojewódzkiego. Przypomnę, że w tamtym roku, podczas XVII MIMS, nasza reprezentacja, zajęła w Siedlcach V miejsce.