Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

Żywa szopka bożonarodzeniowa ma w naszej gminie długą tradycję. Już od trzynastu lat w drewnianej stajence naturalnej wielkości obok Świętej Rodziny, Kacpra, Melchiora i Baltazara pojawiają się żywe zwierzęta. 

Od 16 do 18 grudnia 2016 r. w szopce rezydowały kury, gołębie, pawie, perliczki i bażanty wypożyczone przez ks. T. Kaczyńskiego z parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa, owce i kozy przywiezione z parafii p.w. świętego Stanisława w Zarębach Kościelnych oraz kucyk pożyczony przez  p. R. Rolka.

Żywa szopka bożonarodzeniowa, jak co roku, przyciągała dzieci dorosłych migotaniem świateł i dźwiękiem kolęd, a także możliwością głaskania i karmienia pierzastych i kudłatych lokatorów.

 

           

 

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

Our website is protected by DMC Firewall!