Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

18.12.16 r. w sali gimnastycznej przy małkińskim Zespole Szkół nr 2 odbył się  Bożonarodzeniowy Koncert połączony z kiermaszem świątecznym. Przygotowane przez  Szkolny Klub Wolontariatu i Radę Rodziców z Zespołu Szkół nr 2 kartki świąteczne, bombki, szopki i stroiki cieszyły się dużym zainteresowaniem przybyłych licznie gości. 

            Jak co roku działające w gminie chóry przygotowały zestawy utworów o tematyce  świątecznej. Publiczność bardzo ciepło przyjęła występy Zespołu Ludowego Małkinianka, chóru Cantilena oraz Gminnego Chóru Dziecięcego, który zadebiutował na ubiegłorocznym koncercie świątecznym.

            Po występie Gminnego Chóru Dziecięcego p. Bożena Kordek - Wójt gminy Małkinia Górna i p. Andrzej Sadowski - Dyrektor małkińskiego GOKiS wręczyli nagrody autorom najpiękniejszych  szopek bożonarodzeniowych, a potem na scenie pojawiła się Gwiazda Wieczoru - Krystyna Giżowska.

            Na ten wieczór Krystyna Giżowska przygotowała zestaw kolęd i pastorałek oraz przeboje, którymi od lat zachwyca tych, którzy cenią melodyjne piosenki o różnych odcieniach miłości.

 

             

 

SFbBox by website

KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ

Wójt Gminy Małkinia Górna

BOŻENA KORDEK
Dzień przyjęć: środa 9:00 – 14:00
oraz 16:00-17:00
kontakt: tel. 502 359 022

lub 29 6442975
e-mail: wojt@malkiniagorna.pl
bozenakordek@wp.pl
www.malkiniagorna.pl
 

Pogoda w Małkini

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd