Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

b_600_174_16777215_00_images_grafika_ferie_z_ekonomia.png

W roku szkolnym 2017/2018 gmina Małkinia Górna przystąpiła do projektu realizowanego przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej - Counterpart Fund, w ramach którego uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej będą uczęszczali na zajęcia projektowe pod nazwą „Ferie z ekonomią”. Zajęcia prowadzone będąod 15 do 19 stycznia 2018 roku w wymiarze 5 godzin dydaktycznych dziennie.

 

„Ferie z ekonomią” to przede wszystkim zajęcia dodatkowe z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości, które adresowane są do uczniów klas II i III gimnazjów z terenów wiejskich. Finansowane są przez  Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

 

Celem ich jest poszerzenie wiedzy z zakresu ekonomii, rozbudzenie aspiracji edukacyjnych i zmotywowanie młodych ludzi  do rozwoju osobistego i zawodowego. Poprzez zabawę gimnazjaliści będą uczyć się efektywnego gospodarowania własnymi pieniędzmi, tworzenia planów oszczędnościowych i budżetów domowych.

Zajęcia projektowe prowadzone będą przez Panią Grażynę Kryńską przy udziale  specjalistów z dziedziny ekonomii, weźmie w nich udział 17 gimnazjalistów.

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd