Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 16 października br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się spotkanie dotyczące opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Małkinia Górna, na który pozyskano dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w wysokości 75 % projektu. 

W spotkaniu udział wzięli: Wójt Gminy Małkinia Górna Pani Bożena Kordek, Sekretarz Gminy Pan Dariusz Chmielewski, przedstawiciele Firmy Meritum Competence Pani Ewelina Wiśniewska oraz Pani Emilia Jurkiewicz, Radni Rady Gminy, Kierownicy Referatów Urzędu Gminy, Kierownicy Jednostek Organizacyjnych, Dyrektorzy Szkół, Sołtysi oraz mieszkańcy. W tematykę spotkania  wszystkich zainteresowanych wprowadziła Pani Bożena Kordek - Wójt Gminy Małkinia Górna. Następnie przedstawicielki firmy Meritum Competence zajmującej się opracowaniem Planu Gospodarki Niskoemisyjnej Pani Ewelina Wiśniewska oraz Pani Emilia Jurkiewicz przedstawiły prezentację multimedialną. W dalszej części była możliwość dyskusji i zadawania pytań. W sposób wyczerpujący udzielono odpowiedzi na wszelkie pytania.
SFbBox by website

Our website is protected by DMC Firewall!