Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dziś jest
Imieniny obchodzą:

Jesteśmy z Wami od 2001 roku

Chcesz zareklamować się na naszej stronie internetowej? Sprawdź ceny reklam. Cennik znajdziesz w dziale OGŁOSZENIA - REKLAMA

W dniu 29 października 2015 r. (czwartek) o godz. 1300 w Zespole Szkół Gminnych nr 2 w Małkini Górnej przy ul. Leśnej 15, odbędzie się XIV zwyczajna sesja Rady Gminy Małkinia Górna. Porządek obrad przedstawia się następująco:

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad oraz przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
2. Informacja o działalności Wójta Gminy w okresie między sesjami.
3. Interpelacje i zapytania radnych. 

4. Podjęcie uchwały w sprawie określenia metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie gminy Małkinia Górna oraz ustalenia stawki takiej opłaty.
5. Podjęcie uchwały w sprawie wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości.
6. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
7. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Małkinia Górna i zagospodarowania tych odpadów.
8. Podjęcie uchwały w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Małkinia Górna.
9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia górnych stawek opłat za usługi odbierania odpadów komunalnych i opróżniania zbiorników bezodpływowych z nieruchomości.
10.Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Małkinia Górna na lata 2015-2027.
11.Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie gminy na 2015 rok.
12.Podjęcie uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla szkół niepublicznych oraz publicznych prowadzonych przez inny niż jednostka samorządu terytorialnego organ, oraz trybu i zakresu przeprowadzania kontroli prawidłowości pobierania i wykorzystania udzielonej dotacji.
13.Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu współpracy gminy Małkinia Górna z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
14.Informacja o złożonych oświadczeniach majątkowych.
15.Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
16.Wolne wnioski i sprawy różne.
17.Zamknięcie sesji.

 

SFbBox by website

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd